fbpx

Account Manager teljes munkaidőben

Account Manager

Reklámügynökségünk erősítése céljából azonnali kezdéssel keresünk Account Managert teljes munkaidőben.

Téged várunk, ha:

  • 3 éves ügynökségi tapasztalattal rendelkezel
  • kiváló kapcsolatteremtő képességed van, remekül érvelsz
  • könnyen felveszed a ritmust és képes vagy gyorsan és folyamatosan fejlődni
  • jól kommunikálsz németül vagy angolul (írásban és szóban)
  • munkádat felelősségteljesen végzed

Leendő feladataid:

  • kapcsolattartás az ügyfél és saját csapat között
  • project menedzsment
  • prezentációk megtartása, tenderek írása
  • árajánlatok készítése
  • új partnerek megkeresése

Amit kínálunk:

  • változatos, innovatív és inspiráló feladatok
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • nyitottság, lapos struktúra és rövid döntési folyamatok
  • fiatal, szimpatikus és nagyon motivált csapat
  • díjmentesen az irodában: víz, kávé és tea
  • nagyon jó tömegközlekedési elérhetőség (a Dózsa György úti Metróállomás gyalog 3 perc)