fbpx

Közösségi Média Manager

A Herz Kreáció fiatal reklámügynöksége új csapattagot keres!

Remek kollégákkal és izgalmas lehetőségekkel várunk Közösségi Média Manager munkatársként.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Social media / google kampányok elkészítése, prezentálása és menedzsmentje
  • Content calendar készítése és tartalomírás
  • Facebook-, Instagram-, Linkedin, Youtube-hirdetések tervezése, koordinálása
  • Riportok és prezentációk készítése
  • Szoros együttműködés a kollégákkal a napi munkában
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • Social trendek és újdonságok ismerete és követése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettség és 3-5 éves releváns, naprakész munkatapasztalat (kommunikáció, PR, Google Ads vagy marketing területen) rendelkezel
  • Tapasztalat keresőmarketing (SEM) vagy keresőoptimalizálás (SEO) területén
  • Magabiztos és aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Naprakész és átfogó ismeretek az online marketing világáról és a közösségi média trendekről
  • Kreatív és kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes keresetet biztosítunk
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Családias légkör és segítőkész kollegák vesznek körül
  • Változatos kihívásokkal teli, kreatív feladatok várnak rád
  • Személyes és szakmai fejlődést biztosítunk