Social Media Editor teljes munkaidőben

Social Media Editor

Social Media Editor pozícióba keressük új kollégánkat teljes munkaidőben!

  • nem ismeretlen számodra a Facebook Business felülete, az Instagram, a LinkedIn és a TikTok
  • jó kommunikációs és fogalmazási készséggel rendelkezel
  • a helyesírás nem okoz gondot számodra
  • a marketing területén szeretnél fejlődni és tanulni
  • proaktív vagy és szeretsz ötletelni
  • magabiztosan kommunikálsz angolul (szóban és írásban)
  • munkádat felelősségteljesen végzed

Előnyt jelent:

  • kezeltél már Facebook Ads és Google Ads kampányt
  • marketing végzettség és/vagy munkatapasztalat
  • kommunikációs végzettség és/vagy munkatapasztalat
  • német nyelvtudás Leendő feladataid:
  • közösségi média csatornák kezelése
  • tartalomgyártás, kreatív szövegírás
  • hirdetésbeállítás, kampánymenedzsment
  • social media manager munkájának segítése

Amit kínálunk:

  • változatos, innovatív és inspiráló feladatok
  • folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • nyitottság, lapos struktúra és rövid döntési folyamatok
  • fiatal, motivált csapat
  • jelenleg home office lehetőség, a jövőben home office és irodai munkával

Jelentkezésed mellé csatold

  • önéletrajzod,
  • motivációs leveled,
  • egy általad írt cikket és
  • egy közösségi média bejegyzést.