Senior Social Media Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfeleink számára stratégiák kialakítása, teljeskörű tanácsadás
  • Social media / Google kampányok elkészítése, prezentálása és menedzsmentje
  • hirdetésbeállítás, kampánymenedzsment, kampányok folyamatos optimalizálása
  • kampányokkal kapcsolatos statisztikák, prezentációk készítése, következtetések levonása és javaslatok összeállítása
  • ügyfélkör bővítésének támogatása
  • versenytársak figyelése és elemzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szereted a közösségi médiát és otthonosan mozogsz a Facebook Business, Instagram, LinkedIn és TikTok felületeken
  • felsőfokú végzettség és minimum 5 éves releváns, naprakész – ideális esetben ügynökségi – munkatapasztalat
  • tapasztalat keresőmarketing (SEM) vagy keresőoptimalizálás (SEO) területén
  • folyékonyan beszélsz angolul, nem jelent gondot számodra a projektek angol nyelven történő egyeztetése, prezentálása
  • naprakész és átfogó ismeretek az online marketing világáról és a közösségi média trendekről
  • kreatív és kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezetben dolgozhatsz, Home Office lehetőséggel
  • nagy kreatív szabadság és nagyfokú személyes felelősségvállalás
  • lapos szervezeti struktúra, gyors döntési folyamatok
  • személyes és szakmai fejlődés
  • véleményedre és javaslataidra nyitott vezetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő
  • Home Office lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Angyalföldi út 5/B., valamint Home Office